30.03.2023

Speak Up

При вивченні англійської мови ми використовуємо унікальні дидактичні рішення та новітні технології. У вас є доступ до класів і матеріалів в будь-який час і в будь-якому місці (за допомогою смартфона або планшета ви маєте доступ до онлайн-курсу).
Завдяки системі мультимедійних класів наші студенти можуть проходити уроки англійської 24 години на добу, в будь-якому місці (не тільки в Україні, але і в світі) – все, що потрібно, – це доступ в Інтернет.
Ви можете почати курс в будь-який день. На підставі кваліфікаційного тесту ми допоможемо підібрати індивідуальний курс англійської. У Speak Up ви вивчаєте англійську, коли це зручно саме вам. Ви керуєте і вирішуєте – ми адаптуємо навчання до ваших очікувань.
Флагманом нашої школи є кваліфіковані викладачі англійської мови, які прагнуть вирішувати найскладніші завдання в галузі викладання та підтримують учнів на шляху до успіху у вивченні мови.

Адрес:
Сайт: https://speak-up.com.ua
5 5 голоса
Ваша оценка
Подписаться
Уведомить о
guest

4 комментариев
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Юля
Ваша оценка :
     

Выбирала школу основываясь на отзывах и не прогадала. Интересные уроки, хороший преподаватель. Для меня очень трудно были времена. За месяц проблема была решена полностью!!) Прекрасная подача материала, прекрасные примеры и вообще индивидуальный подход радует в таком вот формате обучения. Спасибо!

Игорь Кашляк
Ваша оценка :
     

Норм

Ира
Ваша оценка :
     

Рекомендую школу в Днепре. Прекрасные преподаватели, очень интересные уроки и вообще хорошо сгрупированные группы. Рекомендую школу 100%.

Timka
Ваша оценка :
     

Школа ставит акцент на качестве обучения, предлагая маленькие группы и подходящий для реальных ситуаций учебный материал. Преподаватели доступно объясняют и легко находят общий язык с учениками. Рекомендую!