30.05.2024
Остеопат Лободін Мітя

Остеопат Лободін Мітя

Привіт. Мене звати Мітя Лободін, я дипломований лікар остеопат та реабілітолог. Починав з масажу, проте швидко зрозумів, що можу і хочу працювати з організмом комплексно. Тому занурився у вивчення остеопатії та реабілітації після травм.

Чому остеопатія працює краще, ніж таблетки? Вона розглядає організм як єдину систему і визнає, що усі системи організму взаємопов’язані. Тож на прийомі я шукаю першопричину болю чи дисфункції, а не просто симптом.

Певні стани потребують кількох сеансів, проте я ніколи не прописую курс лікування. Критерієм моєї ефективності є те, що ви до мене не повертаєтеся:) Я завжди працюю на результат, і лише ступінь важкості захворювання впливає на швидкість лікування.

Прибираю психосоматику через комплексну роботу над особистою історією та проявами емоцій в тілі. Працюю з багаторічними проблемами. Допоможу гармонізувати загальний стан, додати енергії та ефективно протидіяти стресу.

5 4 голоса
Ваша оценка
Подписаться
Уведомить о
guest

Достигнут лимит времени. Пожалуйста, введите CAPTCHA снова.

5 комментариев
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Вікторія
Ваша оценка :
     

Лікар допоміг у реабілітаційному періоді після травми. На консультації він встановив патологічне вогнище та визначив лікувальну терапію. Відновлення пройшло дуже швидко! Рекомендую М.Лободіна

Лилия
Ваша оценка :
     

Митя Лободин — отличный остеопат, которому я благодарна за его профессионализм и заботу о моем здоровье. Он производит впечатление эксперта в своей области и всегда находит способ облегчить мои боли и напряжение. Рекомендую его всем, кто нуждается в качественной остеопатической помощи.

София

Поддерживаю! Прекрасный специалист!

Маша
Ваша оценка :
     

Была на 2 сеансах у Мити. Прекрасный специалист, прошли боли, кроме всего получила программу упражнений. Расположение кабинета удобное, после посещения прогулялась парком, подышала воздухом. Рекомендую!

Артур Бондарь
Ваша оценка :
     

Были боли в пояснице, которые отдавали в спину. Врачи говорили диски, нужна операция. Записался на прием к Мите, и после 4 сеанса боли начали уходить. Лечебная физкультура помогает ускорить процесс, которую Митя составил для меня индивидуально. Спасибо!